Şifalanmak Ne Demek

'' KUDRET ELİ METAFİZİK ŞİFA SİSTEMİ İLE ENERJİ TIBBI ''

Merhaba sevgili ziyaretçilerim ! Bugün sizlere çok önemli bir konudan bahsetmek istiyorum: Şifalanmak. Şifalanmak ne demek? Şifalanmak, sadece fiziksel olarak hastalıklardan kurtulmak değil, aynı zamanda ruhsal ve zihinsel olarak da kendimizi iyi hissetmek, dengeli ve mutlu olmak demek. Şifalanmak, hayatımızda karşılaştığımız zorlukları, acıları, korkuları ve engelleri aşmak, onlardan ders çıkarmak ve olgunlaşmak demek. Şifalanmak, kendimizi tanımak, sevmek ve kabul etmek demek. Şifalanmak, bize zarar veren alışkanlıklarımızdan, bağımlılıklarımızdan ve ilişkilerimizden kurtulmak demek. Şifalanmak, hayatımızın amacını bulmak ve ona uygun yaşamak demek.

Peki şifalanmak nasıl olur? Şifalanmak için birçok yöntem var. Kimi insanlar ilaçlara, doktorlara veya cerrahlara güvenir. Kimi insanlar alternatif tıp yöntemlerini tercih eder. Kimi insanlar ise ruhsal çalışmalar yapar. Meditasyon, bioenerji, nefes terapisi, enerji çalışmaları gibi... Hangi yöntemi seçerseniz seçin, önemli olan şifalanma yolculuğunuza başlamak ve devam etmektir. Şifalanma sürecinde kendinize sabır gösterin, kendinizi dinleyin ve sevin. Şifalanma sürecinde sizi negatife düşüren moralinizi bozan insanlardan aralanın. Şifalanma sürecinde kendinizi geliştirmeye ve öğrenmeye açık olun.

Umarım bu yazı sizin için faydalı olmuştur. Şifalanma yolculuğunuzda size başarılar dilerim. Kendinize iyi bakın !

Kudret Eli Metafizik

Danışma Hattı

Metafizik / Parapsikoloji

Ali Cihan Hoca

Gsm : ( 0506 ) 871 11 44

Doğuştan Şifacı Olmak - Enerji Şifacılığı Nedir - Gerçek Şifacılık - Ruhsal Şifacı Belirtileri - Şifacı Kime Denir - Şifacılara Ne Denir - Şifacılık Eğitimi - Şifacılık Günah Mı ? - Şifacılık Nasıl Yapılır ? - Şifacılık Nedir ? - Şifacı Ne Yapar - Şifalanmak Ne Demek - Şifa Ne Demek - Türkiye'deki Şifacılar