Gerçek Şifacılık

'' KUDRET ELİ METAFİZİK ŞİFA SİSTEMİ İLE ENERJİ TIBBI ''

Merhaba sevgili ziyaretçilerim ! Bugün sizlere gerçek şifacı kimdir ve şifacılar neler yapar sorularını cevaplamak istiyorum. Şifacılar, ruhsal ve fiziksel olarak kendilerini ve başkalarını iyileştirmek için evrensel ilahi enerjiyi kullanan kişilerdir. Şifacılar, doğuştan veya sonradan öğrenerek bu yeteneğe sahip olabilirler. Şifacılar, insanların enerji alanlarını algılayabilir, dengeliyebilir ve arındırabilirler. Şifacılar, olumlu düşünce, niyet, inanç ve uygulama ile şifa sürecine katkıda bulunurlar. Şifacılar, kendilerini sürekli geliştirmeye ve öğrenmeye açık olan kişilerdir. Şifacılar, hayata saygı duyarlar ve tüm canlılara koşulsuz sevgi gösterirler. Şifacılar, bilgi ve güçlerini paylaşmaktan çekinmezler ve rehberlik ederler.

Şifacılık, birçok kültürde ilahi bir armağan olarak kabul edilir. Ruhsal şifacı olup olmadığınızı anlamak için kendi hayatınıza bakmanız yeterlidir. Eğer siz de diğerlerinden farklı düşünüyor, kolayca başkalarını okuyabiliyor, büyük düşünüyor ve kendinizi dışlanmış gibi hissediyorsanız, ruhsal bir şifacı olabilirsiniz. Eğer bu özelliklere sahipseniz ve şifacılık konusunda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, size tavsiyem şifa eğitimleri almanızdır. Bu eğitimler sayesinde şifa aktarım yeteneğinizi geliştirebilir, kendinizi ve çevrenizdeki insanları iyileştirebilirsiniz.

Kudret Eli Metafizik

Danışma Hattı

Metafizik / Parapsikoloji

Ali Cihan Hoca

Gsm : ( 0506 ) 871 11 44

Doğuştan Şifacı Olmak - Enerji Şifacılığı Nedir - Gerçek Şifacılık - Ruhsal Şifacı Belirtileri - Şifacı Kime Denir - Şifacılara Ne Denir - Şifacılık Eğitimi - Şifacılık Günah Mı ? - Şifacılık Nasıl Yapılır ? - Şifacılık Nedir ? - Şifacı Ne Yapar - Şifalanmak Ne Demek - Şifa Ne Demek - Türkiye'deki Şifacılar