Şifacılık Eğitimi

'' KUDRET ELİ METAFİZİK ŞİFA SİSTEMİ İLE ENERJİ TIBBI ''

Merhaba sevgili ziyaretçilerim ! Bugün sizlere Kudret Eli şifacılık eğitimi hakkında bilgi vermek istiyorum. Kudret Eli şifacılık eğitimi, Anadolu'da el verme denilen Ocaklık uyumlanması ve negatif enerji temizliği tekniklerini içeren bir eğitimdir. Bu eğitim sayesinde hem kendinize hem de başkalarına şifa verebilir, enerjinizi yükseltebilir ve hayatınızı iyileştirebilirsiniz.

El şifası uyumlanma, ellerinizin evrensel ilahi yaşam enerjisi ile uyumlanması ve bu enerjiyi aktarabilmeniz için gerekli olan bir süreçtir. Şifa eli uyumlanması ile ellerinizden çıkan enerjiyi hissedebilir, bedeninizdeki ve çevrenizdeki enerji akışını dengeleyebilir, fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklara şifa olabilirsiniz.

Negatif enerji temizliği ise, kendinizin ve yaşadığınız ortamın negatif enerjilerden arındırılması için yapılan bir uygulamadır. Negatif enerji temizliği ile hayatınıza daha fazla pozitiflik, bolluk ve bereket çekebilirsiniz. Negatif enerji temizliği için kullanabileceğiniz yöntemler arasında tuz, tütsü, dua, meditasyon, kristal ve bitki gibi doğal malzemeler bulunmaktadır.

Kudret Eli şifacılık eğitimi almak isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz. Bu eğitim online olarak verilmektedir.Eğitim süresi 4 haftadır. Eğitim sonunda sertifika verilecektir. Eğer siz de bu eğitimi almak ve hayatınızda değişimler yaratmak istiyorsanız hemen kayıt olun.

Kudret Eli Metafizik

Danışma Hattı

Metafizik / Parapsikoloji

Ali Cihan Hoca

Gsm : ( 0506 ) 871 11 44

Doğuştan Şifacı Olmak - Enerji Şifacılığı Nedir - Gerçek Şifacılık - Ruhsal Şifacı Belirtileri - Şifacı Kime Denir - Şifacılara Ne Denir - Şifacılık Eğitimi - Şifacılık Günah Mı ? - Şifacılık Nasıl Yapılır ? - Şifacılık Nedir ? - Şifacı Ne Yapar - Şifalanmak Ne Demek - Şifa Ne Demek - Türkiye'deki Şifacılar