Şifacılık Günah Mı ?

'' KUDRET ELİ METAFİZİK ŞİFA SİSTEMİ İLE ENERJİ TIBBI ''

Merhaba sevgili ziyaretçilerim ! Bugün sizlere şifacılık günah mı ? sorusunu cevaplamak istiyorum. Şifacılık, insanların hastalıklarına, sıkıntılarına veya dileklerine yardımcı olmak için doğal veya mistik yöntemler kullanan bir uygulamadır. Bazıları şifacılığı dinle bağdaştıramaz ve günah olduğunu düşünür. Ancak şifa yaradan dan gelen nurdur. Çünkü şifacılık, Allah'ın yarattığı evrenin sırlarını keşfetmek ve onun rahmetine ulaşmak için bir araçtır. Şifacılık yaparken niyetimiz iyilik yapmak, insanlara faydalı olmak ve Allah'ın izniyle şifa vermek olmalıdır. Şifacılık yaparken zarar vermek, kötülük yapmak veya insanları aldatmak gibi niyetlerimiz olmamalıdır.Şifacılık yaparken Yaradan'dan başka hiçbir varlığa güvenmemeli, şifa verenin sadece Yaratıcı olduğunu bilmeli ve ona tevekkül etmeliyiz. Şifacılık yaparken de şükretmeyi unutmamalı, Yaradan'ın bize verdiği nimetlere karşı minnettar olmalı ve onu hamd etmeliyiz.

İşte bu şekilde şifacılık yaparsak, şifacılık günah değil, şifa Yaradan'dan gelen nurların tecellileridir, diyebiliriz. Şifacılık yaparak hem kendimize hem de başkalarına fayda sağlayabilir, hem dünyada hem de ahirette mutlu olabiliriz. Şifacılık yapmak isteyenler için de birçok kaynak ve kurs bulunmaktadır. Şifacılığı öğrenmek ve uygulamak isteyenler bu kaynak ve kurslardan yararlanabilirler. Ancak şifacılığı öğrenirken ve uygularken dikkatli olmalı, doğru bilgiye ulaşmalı ve güvenilir kişilerden destek almalıyız.

Umarım bu yazım sizlere faydalı olmuştur. Şifacılık hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın!


Kudret Eli Metafizik

Danışma Hattı

Metafizik / Parapsikoloji

Ali Cihan Hoca

Gsm : ( 0506 ) 871 11 44

Doğuştan Şifacı Olmak - Enerji Şifacılığı Nedir - Gerçek Şifacılık - Ruhsal Şifacı Belirtileri - Şifacı Kime Denir - Şifacılara Ne Denir - Şifacılık Eğitimi - Şifacılık Günah Mı ? - Şifacılık Nasıl Yapılır ? - Şifacılık Nedir ? - Şifacı Ne Yapar - Şifalanmak Ne Demek - Şifa Ne Demek - Türkiye'deki Şifacılar